سایت «گفتمان رضوی» راه‌اندازی شدمجموع: ۰

بازدید: ۶۳۵

خبر

سایت «گفتمان رضوی» راه‌اندازی شد

ارسال شده در: 05 فروردین 1399 - 15:12 توسط پایگاه

راه اندازی سایت گفتمان رضوی در پاسخگویی به سوالات کرونایی

 

حجت‌الاسلام سید محمود مرویان حسینی؛ مدیرعامل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در گفتگو با خبرنگار آستان‌نیوز، ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به اینکه این روزها جامعه ما با بیماری کرونا درگیر است، برای جلوگیری از شیوع این بیماری به ناچار محدودیت‌هایی در محافل مذهبی، برپایی نمازهای جماعت و زیارت بارگاه نورانی ثامن الحجج(ع) برای سلامت مردم پیش‌بینی شده است.

 

وی بیان کرد: از سویی سوالات و شبهات اعتقادی، فقهی و اجتماعی بسیاری اذهان مردم  را درگیر کرده است و از سوی دیگر نیز جریانات انحرافی در فضای مجازی و حقیقی به این شبهات دامن می‌زنند.

 

این مقام مسئول افزود: وظیفه نخبگان، کارشناسان دینی و همچنین بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی به عنوان مرکزی علمی، پژوهشی اقتضا می کرد سایتی برای پاسخگویی به این سوالات و شبهات پیش‌بینی شود؛ ازهمین رو پژوهشگران و محققان این بنیاد، با راه‌اندازی سایت «گفتمان رضوی در پاسخگویی به پرسش های کرونایی» پاسخگوی سوالات و رفع شبهات است.

 

وی با بیان اینکه علاوه بر پاسخگویی به سوالات مخاطبان، کلیپ‌ها و تولیدات چند رسانه‌ای مربوط به کرونا در این سایت نیز عرضه می‌شود، ادامه داد: محتوای سایت در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی از جمله بله، فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، تلگرام و یوتیوب نیز ارائه شده است.

مرویان حسینی خاطر نشان کرد: این سایت به  آدرس Gofteman.Islamic-rf.ir آماده دریافت سوالات و پاسخ آن‌ها بر اساس مبانی اسلامی و اندیشه‌های مترقی اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است.

 

وی با اشاره به اینکه این سایت در حال ارتقاء گرافیکی و افزایش محتواهای سایت است، یادآور شد: پژوهشگران و محققان بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی به صورت شبانه‌روزی در این سایت به ارائه خدمت می‌پردازند.

منبع: آستان نیوز

 

نظرات

یادداشت ها

کتاب ها